Lage LoopiaDNS-konto

Når du registrerer at domenenavn hos oss får du automatisk tilgang til en LoopiaDomene-konto. Der kan du også velge å oppgradere til vårt mer avanserte LoopiaDNS pakke.

Dersom du allerede har et domenenavn hos en annen leverandør som du vil flytte til LoopiaDomen eller LoopiaDNS-tjeneste kan du lage/kjøpe en ny konto på vår hjemmeside (www.Loopia.no) under kategorien LoopiaDNS

 

LoopiaDomen
Ved å velge Lage konto i menyen til høyre. Du vil så bli bedt om å oppgi domenenavnet du vil flytte til oss.

LoopiaDNS

Du starter en LoopiaDNS-konto ved å velge Bestill høyest oppe i den høyre menyen. Du vil så bli bedt om å oppgi domenenavnet du vil flytte til oss eller om du vil bestille et nytt domenenavn.

Var denne artikkelen til hjelp?

Relaterte artikler

Få hjelp via fjernsupport

Klikk på knappen nedenfor for å starte fjernsupport via ISL. Skriv inn økt-koden du har fått fra oss og klikk på Bli med - så er vi med deg om et øyeblikk!

Start fjernsupport